Colectivul nostru

Gurschi Victoria

Vice-Director
Medic-diagnostic cu ultrasunete Calificarea: Medic categoria superioară

Ghenadie Conțu

Chirurg plasticianКвалификация:Medic categorie superioară,
Doctor in stiinte medicale, docent

Taran Victor

Medic anesteziolog-reanimatolog Квалификация:Medic categoria superioară

Cupcea Marianna

Medic chirurg

Pasa Sorin

Medic chirurg esteticianКвалификация:Medic categorie superioară

Musteata Adrian

Chirurg plasticianКвалификация:Medic categorie superioară
График работы:Marți - Joi:
09:00 - 14:00

Conțu Oleg

Chirurg plastician, FlebologКвалификация:Medic categorie superioară,
Conferențiar universitar, doctor în medicinăГрафик работы:Luni - Vineri:
09:00 - 14:00

Stefanet Igor

Anesteziolog reanimatologКвалификация:Medic categorie superioară
График работы: Luni, Miercuri, Vineri | Marți, Joi
09:00 - 15:00 | 15:00 - 17:00

Onica Cristina

Medic dermatovenerolog
График работы:Luni - Vineri | Sâmbata
09:00 - 18:00 | 09:00 - 13:00

Grini Stela

Dermato - VenerologieКвалификация: Medic Categoria I
График работы:Luni, Miercuri, Vineri | Marti, Joi
09:00 - 14:00 | 14:00 - 19:00

Nichiforciuc Cristina

Dermato - VenerologieКвалификация: Medic Categoria I 
График работы:Luni, Miercuri, Vineri | Marti, Joi
14:00 - 19:00 | 09:00 - 14:00

Gorbenco Victoria

Venerolog, Dermatolog  Квалификация: Venerologie, Dermatoscopie

 

Bratu Oleg

Dermato - Venerologie
șef departament DermatologieКвалификация: Medic categorie superioară
График работы:Luni, Miercuri, Vineri | Marti, Joi
13:00 - 18:00 | 08:00 - 15:00

BOLOCAN Cezara

  Medic dermatovenerolog, cosmetolog
Квалификация: Medic categoria II

Botnari Liliana

Dermato - VenerologieКвалификация: -
График работы:Luni, Miercuri, Vineri
09:00 - 19:00

Tatiana Babin

Medic de familieCALIFICARE: Medic categoria superioară
График работы:Luni, Miercuri, Vineri
09:00 - 19:00

Șilcenco Diana

Medic de familieCalificarea:Medic categoria superioară
Grafic de lucru: Luni, Marți Joi: 14.00-19.00|Vineri, Miercuri: 08.00 - 13.00

Bratu Tatiana

Medic de familieКвалификация:Medic categoria superioară
График работы:Luni, Marți, Joi | Miercuri, Vineri
14:00 - 19:00 | 08:00 - 13:00

Dicusari Meri

Medic de familie,
șef departament CMFКвалификация:Medic categoria superioară
График работы: Luni, Marți, Joi|Miercuri, Vineri 08:00 - 13:00 | 15:00 - 19:00

Mîndru Viorica

Medic de familie Calificare: Categorie superioară Graficul de lucru: Luni, Marți, Joi| Miercuri, Vineri: 14:00 - 19:00|08:00 - 13:00

Cozmulici Mariana

Medic de familieКвалификация:Medic categorie I
График работы:Luni, Marți, Joi | Miercuri, Vineri
08:00 - 13:00 | 14:00 - 19:00

Cozariz Tatiana

Nutriționist - Dietolog,
șef departament Fizioterapie și Reabilitate

Cotorobai Ludmila

LogopedКвалификация:Gard didactic II
График работы:Joi | Vineri | Sâmbata
12:00 - 15:00 | 09:00 - 11:00 | 09:00 - 12:00

Toncoglaz Alina

Medic obstetrician- ginecolog, Categorie superioară

Prisăcari Elena

Ginecolog - ObstericianКвалификация:Medic categorie superioară
График работы:Luni,Joi | Marti, Miercuri, Vineri
14:00 - 18:00 | 08:00 - 13:00

Vetricean Nadejda

Ginecolog ObstetricianКвалификация:Medic categorie superioară,
График работы:Luni, Joi| Vineri
08:30 - 12:30 | 14:00 - 17:00

Tihon Stela

Ginecolog- obstetrician Calificarea: Medic categoria superioară

Doljnenco Axentii

Medic urologКвалификация:Medic categoria superioară
График работы:Luni, Marți, Joi 14:00 - 19:00
Vineri, Miercuri 08:00 - 13.00

Toncoglaz Oleg

Medic neurologКвалификация:Medic categoria superioară
График работы:Luni, Marți, Joi 14:00 - 19:00
Vineri, Miercuri 08:00 - 13.00

Soldatkina Irina

Medic neurolog pentru copiiКвалификация:Medic categorie superioară
График работы:Luni - Miercuri
09:00 - 13:00

Ludmila Balan

MEDIC GASTROLOG Квалификация: Medic gastrolog

Adam Ianoș

Endoscopist GastroenterologКвалификация:Medic categorie superioară
График работы:Luni, Joi | Sâmbata
15:00 - 17:00 | 09:00 - 12:00

Bruma Elena

CardiologКвалификация: Medic categorie superioară

Guzun Eugenia

Medic endocrinolog

Trestian Vitalie

Medic EndocrinologКвалификация:Medic categoria superioara
График работы:Luni, Miercuri, Vineri:
17:00 - 19:00

Solovei Andronic

OzonoterapeutКвалификация:Medic categoria I
График работы:Luni - Vineri:
14:00 - 19:00

Piscorschi Oleg

Medic StomatologКвалификация:Medic categoria II
График работы:Luni - Vineri | Sâmbata
09:00 - 18:00 | 09:00 - 13:00

Catană Sergiu

Medic StomatologКвалификация:Medic Categoria I
График работы:Luni - Vineri
09:00 - 16:00

Botnariuc Natalia

Mamolog oncologКвалификация: Medic categoria superioară
График работы:Miercuri, Vineri
16:00 - 18:00

Gafenco Aliona

Medic OtorinolaringologКвалификация:Medic categoria I

Colibaba Veronica

Medic OtorinolaringologКвалификация:Medic categorie superioară

Ina Trestian

Medic TrihologКвалификация: Medic Categorie superioară

Șavga Nicolae

Traumatolog - OrtopedКвалификация:Medic categorie superioară
График работы:Sâmbata:
09:00 - 13:00

Nicolae Mihalache

Trumatolog  OrtopedКвалификация: Medic
График работы:Marti, Joi, Sâmbata
08:00 - 13:00

Baștannic Alisa

PsihologКвалификация: NLP Trainer

Malcoci Larisa

Medic internist Квалификация:Medic categorie superioara

Tatiana Alsaliem

MEDIC PEDIATRU Квалификация: Medic categoria I

Bîstrițcaia Elina

PediatruКвалификация: Medic categorie superioara
График работы:Luni, Marți, Miercuri, Joi | Vineri
14:00 - 18:00 | 09:00 - 13:00

Salimova Corina

Nefrolog Calificare: Medic categorie superioară

Țurcan Stela

Medic OncologКвалификация: Medic catergorie superioară
График работы:Luni, Miercuri, Vineri
15:00 - 17:00

Rotaru Lungu Corina

Alergolog Квалификация: Imunologie, Pulmonologie

 

Toncoglaz Eudochia

Medic infecționistКвалификация:Medic categoria superioară
График работы:Luni, Marți, Joi 14:00 - 19:00
Vineri, Miercuri 08:00 - 13.00